Fifa Multiplayer
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Fifa Multiplayer

Cupe & Campionate Online
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Important

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
Hardytz
Portar
Portar



Mesaje : 9
Data de înscriere : 06/03/2009

Important Empty
MesajSubiect: Important   Important EmptyJoi Mar 12, 2009 9:09 am

Maaah ce plm fc aici k eu nu am fc meciurile cu ala cu Manchester united k nu lam gasit si mai zis admin k pune el 6 pcte ptr mn ,k o sa castig la masa verde 3-0,0-3 si akum nu se mai tine de cuvant ce draq fc k dak imi da pctele astea am si eu 12 pct si ma duk mai departe ce draq fc k mie nu imi convine dak stiam k nu sunteti seriosi nici nu ma mai bagam in campu lui
Sus In jos
Admin
Admin General
Admin General



Mesaje : 58
Data de înscriere : 12/06/2008

Important Empty
MesajSubiect: Re: Important   Important EmptyJoi Mar 12, 2009 11:52 am

Si de ce nu ai postat pana in ora 20:00 ? Tu esti de vina, am si spus ca daca nu va gasiti adversarii postati pana in ora 20:00 rezultatele! Nu am ce sa va fac! Tu esti de vina!
Sus In jos
http://fifa-multiplayer.forum.st
RaLyU
Portar
Portar



Mesaje : 13
Data de înscriere : 06/03/2009

Important Empty
MesajSubiect: Re: Important   Important EmptyJoi Mar 12, 2009 2:21 pm

Hardytz a scris:
Maaah ce plm fc aici k eu nu am fc meciurile cu ala cu Manchester united k nu lam gasit si mai zis admin k pune el 6 pcte ptr mn ,k o sa castig la masa verde 3-0,0-3 si akum nu se mai tine de cuvant ce draq fc k dak imi da pctele astea am si eu 12 pct si ma duk mai departe ce draq fc k mie nu imi convine dak stiam k nu sunteti seriosi nici nu ma mai bagam in campu lui


ce ma nu m-ai gasit .. bai asta intreaba si pe adminul celalanta ca eu pe fiecare zi am fost intrat pe id .. asa ca nu mai comneta si vezi k de vre-o doua ori pe mess te-am cautat si nu mi-ai rasp ... si erai online . asa ca gura mica
Sus In jos
Admin
Admin General
Admin General



Mesaje : 58
Data de înscriere : 12/06/2008

Important Empty
MesajSubiect: Re: Important   Important EmptyJoi Mar 12, 2009 6:18 pm

Va rog frumos sa nu va certati!

Topic inchis!
Sus In jos
http://fifa-multiplayer.forum.st
Continut sponsorizat





Important Empty
MesajSubiect: Re: Important   Important Empty

Sus In jos
 
Important
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Fifa Multiplayer :: Cupe & Campionate :: Cupa Fifa 2oo8 Editia 1-
Mergi direct la: